ŽRK KRKA : RK Krim Mercator

Na predzadnjem ligaškem srečanju in zadnji domači tekmi so Krkašice v domači športni dvorani Stopiče gostile ekipo Krima Mercatorja.
Na prvem medsebojnem srečanju so Krkašice z odlično igro skoraj presenetile Krim, medtem ko se je slednji na povratni tekmi pokazal v popolnoma drugačni luči.
Gostje so v začetku prvega polčasa takoj povedle z 2:0 in nakazale, da v tekmo vstopajo maksimalno. S čvrsto obrambo so praktično skozi celotno tekmo povzročale preglavice domačinkam v napadu, ki so le s težavo prihajale do zadetkov. Krimovke so v napadu nadaljevale z uspešnimi zaključki in tako na polčas odšle z visoko prednostjo 11 zadetkov (6:11).
V nadaljevanju tekme so Krkašice le nekoliko bolj strnile svojo obrambo, vendar to ni ustavilo naleta gostij. Te so še naprej z agresivno obrambo, obrambami Marinčkove in hitrimi protinapadi narekovale tempo igre, ter si prislužile novo zmago z rezultatom 15:30.
Pri domačih je bila s 5 zadetki najbolj uspešna Tjaša Vebje, pri gostjah pa je 7-krat zadela Tamara Mavsar.