Krkašice so se v 17. krogu v domači dvorani Stopiče pomerile z ekipo RK Ljubljana. Rokometašice Krke so bile boljši nasprotnik skozi celotno tekmo, ter si tako z dobro igro priigrale novi 2 točki.

V prvem polčasu so bile gostje iz Ljubljane vseskozi v stiku z Krkašicami, dolenjske rokometašice so si uspele priigrati 3 zadetke prednosti in so tako odšle na odmor z prednostjo treh zadetkov, rezultat polčasa je bil 17:14.

V drugem polčasu so domačinke storile tri tehnične napake, katere so Ljubljančanke tudi izkoristile in tako tudi v 33. minuti izenačile na 17:17. Po hitri reakciji in minuti odmora domačega trenerja Salvadorja Kranjčiča so se naše rokometašice zbrali in tako hitro povedle, tudi že z sedmimi zadetki razlike. Končni rezultat tekme je bil 33:29.