RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC : ŽRK KRKA

Športna dvorana Logatec, gledalcev 30, sodnika Deržek Dušan in Brecelj Bojan

V sredo, 20.1.2016 sta se na tekmi, ki vodi v zaključni turnir Pokala Slovenije pomerili ekipi Logatca in Krke. V začetku prvega polčasa so gostje iz Novega mesta takoj povedle in si priigrale prednost petih zadetkov, kar pa domačih igralk ni vrglo iz tira. S svojo igro so se v sredini prvega polčasa približale celo na dva zadetka zaostanka vendar so Krkašice kar hitro pobegnile in na polčas odšle s sedmimi zadetki prednosti. V nadaljevanju tekme so novomeščanke z večjo mero zbranosti v obrambi in zanesljivimi protinapadi svojo prednost le zviševale. Pohvaliti pa je potrebno borbenost rokometašic iz Logatca, ki so skozi celotno tekmo povzročile kar nekaj težav favorizirani prvoligaški ekipi Krke. Največ zadetkov je pri domačih dosegla Železnik Michelle, ki pa je vseh 6 zadela iz črte sedmih metrov. Pri gostjah pa je z 11 zadetki bila najbolj uspešna Tjaša Veble. Tekma se je zaključila s 14 zadetki razlike v korist Krke pri 31:17.