ŽRK KRK: ŽRK-DP LOGIK BRANIK

V 20. krogu 1.A DRL so Novomeščanke gostile ekipo Logik Branika iz Maribora.

V začetek prvega polčasa so Krkašice vstopile suvereno in povedle z rezultatom 7:2, kar pa gostij ni vrglo iz tira. V napadu so uspele razigrati domačo obrambo in se jim približati na dva gola zaostanka pri rezultatu 13:11, kar pa je bil njihov zadnji nevaren približek na tej tekmi. Domače rokometašice so z uspešnim napadom še naprej zadevale in na polčas odšle s 6 zadetki prednosti (21:15).

V drugem polčasu smo spremljali učinkovit napad Krkašic, ki so z lepimi akcijami prihajale do zadetkov. V obrambi pa so jim rokometašice Maribora le povzročale nekaj težav in predvsem preko krožne napadalke uspele prihajati do zaključka. Pa vendar, visokega vodstva domačink le niso načeti. Krkašice so na koncu slavile s 10 zadetki prednosti in rezultatom 42:32.

Pri domačih sta pridno tresli mrežo Dominika Mrmolja z 9 zadetki in Leskovec Nina z 8. Pri gostjah pa je izstopala Stella Mateša z 12 (8) zadetki.