Po prvih 60 minutah igre v novi rokometni sezoni rokometašice Ženskega rokometnega kluba Krka vpisujejo prvi dve točki na svoj račun . Nocoj so v 1. krogu 1. ADLŽ  gostile ekipo ŽRK  Mlinotest iz Ajdovščine. Naša dekleta so pred polno dvorano Stopiče suvereno opravile z Primorkami. Tekma je bila sicer vseskozi izenačena vendar so jo bolje odprle domače igralke saj so takoj na začetku tekme povedle z 3;0, prvi polčas je minil v znamenju dolenjk saj so na odmor odšle z 5 zadetki prednosti 15:10. V nadaljevanju drugega polčasa se vztrajne Ajdovke niso vdale in so se z delnim izidom 4:0  približale na 1 zadetek zaostanka, ko je semafor kazal 15:14. Krkašice se niso predale in so po minuti odmora ponovno stopile skupaj iz z čvrsto obrambo, ter z domiselno igro v napadu vseskozi držale vodstvo 2 zadetkov prednosti in uspešno pripeljale tekmo do konca z rezultatom 25:22.