Skoči na vsebino

Članice redni del sezone zaključile s porazom v Celju

• Članice
V soboto, 12. 2. 2023, je članska ekipa odigrala še zadnjo tekmo rednega dela sezone. Na gostovanje v Celje so se dekleta odpravila motivirano, kljub temu pa je bilo v začetku začutiti precej nervoze. Domačinke so neodločnost hitro kaznovale ter povedle z izzidom 4:0. V nadaljevanju so varovanke Gašperja Kovača popravile strelsko realizacijo ter počasi talile prednost nasprotnic. Na polčas so krkašice odšle s tremi goli zaostanka (14:11). Začetek drugega polčasa je ponovno pripadel celjankam, ki so v začetnih minutah ustvarile lepo prednost petih zadetkov (17:12). Kljub borbi in želji, ki so jo prikazala naša dekleta, pa je bilo to na koncu premalo za zmago. Celjanke so se tako novih dveh točk veselile z rezultatom 27:24.
Pri domači ekipi sta bili strelsko nauspešnejši Angela Rudman in Alja Vrček s sedmimi zadetki, pri gostjah pa je, s prav tako sedemimi zadetki, bila najučinkovitejša Erin Novak.
Čestitke dekletom za prikazano borbo in srečno v nadaljevanju sezone!