RK LJUBLJANA : ŽRK KRKA (27:37)

V 19.krogu  1.A DRL so se Krkašice v vlogi gostij pomerile proti ekipi RK Ljubljana.

V začetku prvega polčasa so sicer povedle Novomeščanke, vendar so domačinke kmalu izenačile in spremljali smo zelo enakovredno igro. Krkašice so v napadu uspešno zaključevale, vendar s premalo agresivno obrambo domačinkam le pustile nekaj prelahkih zadetkov a si proti koncu prvega dela uspele priigrati prednost 5 zadetkov.

V nadaljevanju tekme so gostje svojo obrambo strnile in domačinkam povzročile veliko težav v napadu. Tako so si s hitrimi protinapadi zagotovile lepo prednost, ki je v 50. minuti znašala že 13 zadetkov. Domačinke so do konca tekme uspele zaostanek le nekoliko zmanjšati in obračun se je končal z rezultatom 27:37.

Pri domačih je občutno izstopala Ana Abina s  16(4) zadetki, pri Novomeščankah pa sta po 8-krat zadeli Tjaša Veble in Dominik Mrmolja, 7 zadetkov pa je dodala Petra Kramar.