Krkašice so danes 21.10.2017 gostile ekipo Ž.u.r.d Koper. Dekleta so odločno krenile v tekmo in takoj pokazale zakaj letos zasedajo visoko drugo mesto na prvenstveni lestvici. Gostjam so v 1. polčasu povzročale veliko preglavic v napadu, dosegle so 16 zadetkov, odlično so odigrale v obrambi saj so dobile samo 8 zadetkov in odšle na odmor z prednostjo osmih zadetkov. Rezultat polčasa je bil 16:8. V drugem polčasu so nadaljevale v podobnem ritmu vendar so z nekaj tehničnimi napakami dopustile, da so se Primorke v 57. minuti približale na vsega tri zadetke. Prednost, ki so si jo priigrale skozi celotno tekmo je na koncu zadoščala še za 5 zaporedno zmago in novi dve točki. Rezultat tekme je bil 26:22.