Skoči na vsebino

Članice na prvem gostovanju neuspešne!

V soboto, 17. 9. 2022, so se krkašice na prvi gostujoči tekmi pomerile z ekipo ŽRK Mlinotest Ajdovščina v športni dvorani Police v Ajdovščini.
Po nekoliko nervoznem, vendar precej izenačenem začetku, so se dekleta uspešno borila do 25. minute, na koncu pa je mlinarkam uspelo odditi na premor s petimi zadetki prednosti (15:10). Tudi v nadaljevanju tekme se novomeščanke niso predale, vendar borbeno in z dobro obrambo onemogočale povsem sproščeno igro ajdovkam do zadnje minute. Na koncu so domačinke slavile z rezultatom 31:24.
Poleg dobre obrambe pa je potrebno pohvaliti tudi našo vratarko Karin Kuralt, ki je s 15 obrambami povzročala nasprotnicam poštene preglavice, na strani mlinark pa se je z 9 zadetki najbolje odrezala Ana Abina.
Časa za počitek in analizo pa ni veliko, saj nas popravni izpit čaka že na sredini pokalni tekmi proti ŽRK Velenje!