Skoči na vsebino

Članice morale priznati premoč na domačem parketu!

Danes je naša članska ekipa po daljšem reprezentančnem premoru ponovno stopila na parket, tokrat so na domačem parketu gostile ekipo RK Krim Mercator.
Gostje so že od prve minute pokazale nadvlado nad domačo ekipo ter si hitro zagotovile prednost nekaj zadetkov. Kljub temu se krkašice niso ustrašile in v svojem tempu kljub slabši fizični pripravljenosti prikazale kar nekaj lepih akcij. V drugem polčasu so domačinke na parket stopile še odločneje ter popravile nivo igre v obrambi. Kljub premoči gostujoče ekipe pa lahko dekletom le čestitamo za borbo, na koncu pa je Krim slavil zmago z rezultatom 19:44 (7:20)
“Borile smo se po svojih najboljših močeh, v napadu pa smo naredile preveč napak, kar so izkušene nasprotnice seveda izkoristile. Držale smo se dogovorov trenerjev, napake v igri pa bomo iz tekme v tekmo morale izboljševati.” je po tekmi še povedala Lara Kolobarić.
Čestitke dekletom za borbo in srečno v nadaljevanju sezone!