Skoči na vsebino

Članice do nove zmage!

V soboto, 4. februarja, so v športni dvorani Stopiče dekleta odigrala še zadnjo domačo tekmo rednega dela državnega prvenstva. Nasproti jim je stala ekipa iz Litije, ki nikoli ne velja za lahkega nasprotnika. Obe ekipi sta tekmo odprli odločno in zbrano tako v obrambi kot napadu, napake na obeh straneh pa so bile hitro kaznovane. Na koncu prvega polčasa so z manjšo prednostjo na počitek odšle domačinke (11:9). Tudi v drugem polčasu smo lahko spremljali odlični obrambi na obeh straneh, svoje pa sta dodali tudi vratarki z odličnimi obrambami. Po nekaj slabše izdelanih strelih gostujoče ekipe so Krkašice hitro kaznovale napake ter v 38. minuti prvič povedle za 5 zadetkov prednosti (15:10). Varovanke Gašperja Kovača so tekmo do konca odigrale strpno ter na koncu zasluženo slavile novi dve točki (21:17)
Čestitke dekletom za prikazano igro ter srečno v nadaljevanju sezone!