Športna dvorana Lava; gledalcev 60, sodnika: Nikolič Dragan in Pajič Benjamin

V 14. krogu 1. A DRL so Novomeščanke gostile pri ekipi Celja Celjskih mesnin.

V uvodnih minutah prvega polčasa smo spremljali zelo izenačen dvoboj, vendar so domačinke kmalu povedle in si priigrale štiri zadetke prednosti. Krkašice se niso pustile zmesti in se uspele približati na dva zadetka zaostanka a je bil to najbolj nevaren približek, ki so ga Celjanke še dovolile. S hitrimi protinapadi so uspele zopet zvišati prednost in na odmor odšle s 4 zadetki naskoka, (16:12).

Tudi v nadaljevanju tekme je bila Celjska obramba zelo zanesljiva. Z dobrim blokom so našim rokometašicam preprečile zadetke iz razdalje in prek odbitih žog hitro zaključevale protinapade.
Pa vendar se Krkašice niso predale, po grobem prekršku nad Ražmovo jim je uspel približek na zopet dva zadetka zaostanka, vendar to ni ustavilo hitre Celjanke, ki so še naprej z trdo obrambo in hitrimi napadi uspele nadigrati gostje. Zmagale so z rezultatom 31:22.

Pri domačih je 8-krat zadela Jasmina Pišek, pri gostjah pa je z 10 (7) zadetki bila najbolj uspešna Tjaša Veble.