Starejše deklice A so v 13. krogu gostile ekipo Litije. Krkašice so slabše začele tekmo saj so gostje povedle z 3:1, vendar so se naše rokometašice hitro zbrale in tako postavile stvari na svoje mesto. Po začetni nervozi so hitro naredile razliko petih zadetkov, ko je bil rezultat 10:5, ter postopoma še zviševale svojo prednost. Krkašice so z agresivno obrambo onemogočale lahke zadetke gostjam in z domiselno igro v napadu prihajale do lahkih zadetkov. Rezultat ob polčasu je bil 16:8. V drugem polčasu smo spremljali podobno tekmo saj naše rokometašice niso popuščale in so višale svojo prednost iz minute v minuto. Končni rezultat tekme je bil 32:18. Starejše deklice so se tako z svojo sedmo zmago v prvenstvu uvrstile v ligo za državnega prvaka.