Včeraj so rokometašice Krke gostovale v Žalcu pri ekipi Zelene doline.

Tekma se je začela nervozno z izgubljenimi žogami na obeh straneh. Žal so se domačinke po tem zbrale in povedle s 3:0. Krkašicam je še uspelo znižati na 4:3, nato pa je imela ekipa Žalca celoten polčas rezultatsko prednost dveh do treh golov. Prav ob koncu prvega polčasa so Krkašice zamudile izjemno priložnost. Imele so žogo za izenačenje, žal so jo izgubile, domačinke pa so jih kaznovale z golom v zadnjih sekundah in na polčas odšle z dvema goloma razlike.

Tudi v drugem polčasu je bila igra obeh moštev enakovredna do 54′, ko so si je naša ekipa prislužila dvojno dvominutno kazen. Takrat so domačinke vodile že za +7, vendar naše igralke do konca niso popustile do konca zmanjšale zaostanek. Končni rezultat je bil 23:19

Najboljši strelki: A. Abina 7 in V. Leški 4

Izjava trenerja:

Čestitam obema ekipama. Naši ekipi ni uspelo da bi zaustavila njihovo najboljšo igralko Aniko Strnad. Mi smo danes slabše odigrali v napadu, tako da je ekipa Žalca zasluženo zmagala. Mi pa smo se z današnjim porazom veliko naučili.