Mladinke so tekmo suvereno začele in v sedmi minuti povedle z rezultatom 4:1. Kolektivna igra v obrambi in raznolikost v napadu je botrovala konstantnemu dvigu razlike. Polčas so končale z 15:9. V drugem polčasu je tempo nekoliko padel, vendar tudi na račun tega, da so precejšnjo minutažo dobile vse igralke. Zmaga nikoli ni bila ogrožena. Tekma se je končala z rezultatom 34:24.

Izjava poškodovane Eve Kraševec po tekmi: punce so igrale zelo dobro. S pomočjo timske igre so dobro stisnile obrambo, v napadu so se dobro dopolnjevale. Kljub temu da kadetska in mladinska ekipa ne trenirata skupaj so dekleta med seboj dovolj povezana. Bilo jih je zabavno gledati in res sem ponosna na njihovo zmago. #zrkkrka