V 10. kolu so mladinke Krke igrale v hali Tivoli proti vedno neugodnim igralkam Olimpije in dosegle svojo 6. zmago. A začetek je bil vse prej kot enostaven. Hitra in gibljiva obramba na strani Olimpije ter zaspanost tako v obrambi in napadu je botrovalo, da so igralke v 10 min povedla s 5:2. Igralke ni prebudila niti minuta odmora. Ker naše igralke žoge nikakor niso znale spraviti v nasprotni gol, se je razlika le še povečevala in v 20 min znašala že neverjetnih 9:3. Po tem rezultatu pa so se igralke začele počasi prebujati. Najprej vratarka, ki je branila dva strela, nato pa še glasna pomoč s klopi. Ko je začela delovati obramba pa je stekel tudi napad. Že do polčasa so Krkašice znižale rezultat na 12:11. Le pet min so porabile v drugem polčasu, da so povedle in do konca tekme vodstva niso več izpustile. Razlika se je le večala in v 50 min znašala že +6. Končni rezultat pa je bil 19:25.