Krka do druge zmage!

Krkašice so v derbiju krogu ugnale ekipo Celja z rezultatom 30:23. Zmaga, ki je terjale velik davek, saj se je na koncu polčasa poskodovala Ana Abina, v drugem polčasu pa si je neposredni rdeči karton prislužila Petra Kramar. Na sceno so takrat stopile mlade igralke,...

Zmaga Krke proti Ptuju!

V 1.krogu so članice gostovale v Ptuju in zabeležile prvi par točk. Po dobrem začetku in vodstvu s 4 zadetki razlike je sledil padec v koncentraciji, kar je ekipa Ptuja izkoristila in odšla na polčas z neodločenim rezultatom 16:16. V nadaljevanju so krkašice odigrale...

Krka izgubila drugo prijateljsko tekmo!

V drugem srečanju v sklopu priprav je članska ekipa izgubila srečanje proti ekipi Zagorja z rezultatom 30:32. Prvi polčas so krkašice dobile z rezultatom 17:13, v nadaljevanju pa so priložnost za igro dobile vse igralke. #zrkkrka

Krkašice izgubile drugo pripravljalno tekmo!

Članska ekipa je v sklopu priprav na novo sezono izgubila prijateljsko tekmo proti ekipi Zagorja z rezultatom 30:32 (17:13). Po boljšem prvem polčasu so v nadaljevanju priložnost za igro dobile vse igralke. #zrkkrka