Članska ekipa Žrk Krke sej je v četrtfinalu pokala Slovenije pomerila z ekipo Žrk Celje Z´dežele. Kot se za derbi v 1/4 finalu pokala spodobi smo spremljali izredno izenačeno tekmo s strani obeh ekip, saj obe ekipi v državnem prvenstvu zasedata vrh prvenstvene lestvice. Naše rokometašice zasedajo 3. mesto, igralke Celja pa 4. mesto. Začetek tekme je bil nervozen saj so igralke Celja dosegle prvi zadetek šele v 4. minuti, Krkašice pa v 6. minuti. Kljub nervozi je tekma postregla z agresivno obrambo obeh ekip. Rezultat v 25. minuti je bil 10:9 za rokometašice Krke. V 27. minuti prvega polčasa so si naše rokometašice uspele priigrati tri zadetke prednost pri rezultatu 12:9. Vendar se Celjanke niso predale in so uspele zaostanek treh zadetkov zmanjšati na vsega eden zadetek. Rezultat polčasa je bil 12:11 za Krkašice.

Drugi polčas je prav tako postregel z agresivno obrambo obeh ekip in precejšnjim številom tehničnih napak v napadu. Tekma se je igrala gol za gol do 50. minute, ko so naše rokometašice uspele pobegniti igralkam Celja na tri zadetke prednosti pri rezultatu 18:15.  Kljub razliki treh zadetkov so Krkašice do konca tekme storile preveč tehničnih napak v napadu in tako omogočile rokometašicam Celja, da so izenačile pri rezultatu 20:20, ter povedle z rezultatom 21:20 v 58. minuti. Krkašice se kljub zaostanku v zadnjih dveh minutah niso predale in so tudi izenačile v zadnji minuti tekme na 21:21. Tako so zadnje pol minute pred koncem imele napad Celjanke, katerega so uspešno realizirale in se uvrstile na finalni turnir pokala Slovenije. Končni rezultat tekme je bil 22:21.