V soboto je članska ekipa odigrala tekmo 3. kroga 1. ženske državne rokometne lige proti ekipi ŽRK Velenja, ki je v letošnjem letu prešla iz 1.B lige v 1.A ligo. Kljub začetni nervozi naših igralk se je tekma odvijala po naših željah. Že v 20-ti minuti so Krkašice povedle za štiri gole in prednost obdržale do polčasa. Polčas se je končal 16:12. V drugem polčasu so igralke odigrale še bolj čvrsto v obrambi, kar je omogočilo tudi lažje obrambe vratarke. Z njenimi dobrimi podajami smo z hitrimi protinapadi dosegli nekaj lahkih zadetkov. V sredini drugega polčasa je prednost narastla že na 12 golov. Do konca tekme so vse igralke dobile priložnost, katero so zelo dobro izkoristile in so zadovoljile s svojo igro. Do konca tekme so obdržale razliko 10 zadetkov in tekmo končale z rezultatom 36:26.

Najboljše strelke: A. Abina 9, P. Kramar in Ž. Čopi 7